Automatické propojení
Shoptetu s POHODOU

Neztrácejte čas ručním přepisováním dat. Nechte software pracovat za vás.

 

napojených e-shopů

Chcete:

Mít na e-shopu vždy aktuální ceny a skladové dostupnosti?

Obsluhovat e-shop z jednoho místa?

Šetřit čas, peníze a eliminovat chybovost?

Řešením je můstek ‚‚Shoptet na POHODU‘‘

Propojte svůj e-shop s POHODOU automatickým můstkem. Data z jednoho systému do druhého se budou přenášet samy a nonstop. Zaběhlé firemní procesy měnit nemusíte – v případě potřeby vám můstek individuálně upravím, takže se vašemu e-shopu dokonale přizpůsobí.

6 výhod, které získáte s propojením Shoptet na POHODU

Přenos dat každých 5 minut

Čím častější aktualizace, tím větší jistota, že budete mít na e-shopu vždy aktuální ceny a skladové dostupnosti. Pětiminutový interval je v současnosti nejlepší, jaký na trhu najdete.

Realizace do 1-3 týdnů

Zapomeňte na půlroční čekací lhůtu u konkurence. Díky tomu, že 90% času věnuji jen tomuto můstku, jsem schopný na vaše požadavky reagovat mnohem rychleji.

Pravidelná údržba zdarma

Na můstek je napojeno více než 350 e-shopů a je pro mě prioritou jej udržovat 100 % funkční. Jakoukoliv chybu ihned vidím v přehledu a řeším – často dřív, než si jí vůbec všimnete.

Neomezené individuální úpravy

Žádný e-shop není stejný a jednotná šablona nikdy nemůže uspokojit všechny. Můstek vám v případě potřeby upravím na míru, za dodatečný poplatek.

Bez periodických plateb

Platba je jednorázová – za můstek platíte pouze při jeho integraci. Pravidelný servis i výkon serverů máte aktuálně zdarma.

Ovládání v administraci

V online konfiguraci najdete vše potřebné k používání můstku. Můžete si jej sami nastavit či deaktivovat. V logu uvidíte všechny akce.

Vsaďte na řešení od člověka, který zná
 Shoptet i POHODU jako své boty

Mými nejčastějšími klienty jsou už 8 let majitelé e-shopů. Za tu dobu jsem velmi dobře poznal výhody i limity jak Shoptetu, tak POHODY. Mám zpětnou vazbu od stovek klientů a vím, jaké problémy jako e-shop, který používá oba systémy, řešíte.


Můstek vznikl jako reakce na požadavky klientů, kteří nebyli spokojení s nabídkou dostupných řešení na trhu. Proto jsem vychytal všechny mouchy a vytvořil propojení, u kterého nemusíte řešit, že něco nejde. Máte specifické firemní procesy? Žádný problém, můstek upravím přímo vám na míru.

RECENZE

NAPIŠTE MI