Akční sleva 50% pro menší e-shopy

Věříme, že automatizace dat a procesů je důležitá i pro menší e-shopy. Automatizace šetří čas a lidské zdroje, ty je následně možné zhodnocovat ve prospěch rychlejšího růstu jiným způsobem.
Pro menší firmy však mohou být naše služby mnohdy nedostupné. Proto jsme pro vás připravili speciální akci, která vám pomůže dosáhnout automatizace za dostupnou cenu 9000 Kč bez DPH.

V případě, že vás nabídka zaujala a splňujete podmínky pro účast, neváhejte nás kontaktovat.

Podmínky akce

Akce je platná pouze pro menší firmy s obratem do 300 000 kč měsíčně

- pro získání slevy je potřeba doložit váš obrat za poslední čtyři měsíce. Může se jednat o výpis faktur, anebo report z Pohody. Jakmile nám při realizaci poskytnete přístupy do Shoptetu a Pohody, pravdivost údajů si ověříme.
- pokud jste jednatelem anebo společníkem více firem, tak je potřeba doložit obrat ze všech těchto firem.

Sleva se vztahuje na můstek "tak, jak je", nevztahuje se na individuální úpravy

- předpokladem je, že si vystačíte s tím, co můstek umí již v základu a nepotřebujete programové úpravy na míru (během této realizace jsme schopni řešit navíc pouze "maličkosti").

Maximálně 2 klienti měsíčně

- této akce mohou využít, s ohledem na naše časové kapacity, maximálně 2 klienti každý měsíc. V případě, že se sejde více zájemců, bude vytvořen pořadník. O termínu předpokládané realizace vás budeme informovat již v nabídce. 

Podmínky akce se můžou průběžně měnit

- akci nyní zavádíme poprvé, je tedy možné, že bude nutné postupně podmínky upravovat o nově nabyté zkušenosti. V průběhu trvání akce si proto vyhrazujeme právo měnit limit obratu, počet realizací měsíčně či jiné parametry této akce.

NAPIŠTE MI